ChinyTech.pl

Jesteśmy jedyną w Polsce platformą analityczną zajmującą się rozwojem nowoczesnych technologii, nauki i innowacji w kontekście współpracy Polski z Chinami (a także innymi krajami i regionami w Azji). ChinyTech.pl, to wiodący think-tank w Polsce, a nasz zespół składa się z polskich i chińskich specjalistów-praktyków od ponad dekady blisko związanych z polskim i chińskim rynkiem. Platforma ma być źródłem rzetelnych informacji, a także wyników merytorycznych analiz. Bardzo ważne jest dla nas przybliżenie polskiemu Czytelnikowi rozwijającego się chińskiego rynku nowoczesnych technologii poprzez upowszechnianie rzetelnej wiedzy, jak również inspirowanie polskich przedsiębiorców, naukowców, inwestorów do wzmożenia promocji polskiej myśli technicznej na rynku azjatyckim.

Wierzymy, że tematy poruszane przez  redakcję ChinyTech.pl bezpośrednio przełożą się na wymierne korzyści, jakie mogą osiągnąć polscy przedsiębiorcy zainteresowani chińskim rynkiem nowoczesnych technologii. Mamy nadzieję, że popularyzowanie powyższych zagadnień wpłynie na pobudzenie sektora technologicznego, w tym również na podejmowanie innowacyjnych projektów i działań w obszarze technologiczno-naukowym w obu krajach.

Zespół ChinyTech.pl

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać zawartości bez zgody właściciela. 

©ChinyTech.pl