Prowadzenie biznesu w Chinach – praktyczne informacje dla polskich przedsiębiorców

Fundacja Lotus League oraz Chinese Law Association mają przyjemność zaprosić na cykl 3 webinarów poświęconych prowadzeniu biznesu w Chinach. Wydarzenie skierowane jest zarówno do przedsiębiorców już działających na rynku chińskim, jak i dla tych, którzy dopiero chcieliby rozpocząć na nim swoją przygodę. 

Kalendarium:

– 15 stycznia, godz. 11:00 – 13:00 – webinar ekonomiczny. Wydarzenie dotyczyć będzie relacji polsko-chińskich w ujęciu gospodarczym. 

– 22 stycznia, godz. 11:00 – 13:00 – webinar prawny. Omówione zostaną najważniejsze regulacje i zmiany prawne w prawie chińskim, które są szczególnie istotne  z punktu widzenia przedsiębiorcy.

– 29 stycznia, godz. 11:00 – 13:00 – webinar kulturowy. Podczas spotkania przybliżone zostaną czynniki i odmienności kulturowe, które warto znać, aby sprawnie poruszać się w biznesie w Państwie Środka.

Na spotkania zaproszono prelegentów zarówno ze świata akademickiego, jak i z biznesu. Ich wiedza i doświadczenie pozwolą uczestnikom dokładnie poznać zagadnienie prowadzenia działalności gospodarczej w Chinach.

Rejestracja: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd9RET_HygLFcbu9-XFmiFtQZcZDbZTcG-EfUQfbpK-FR_YoQ/viewform

Więcej informacji dostępnych jest na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/4236611753032218/

Serdecznie zapraszamy! 

@2020 ChinyTech.pl