Polskie firmy na targach China International Import Expo 2020

Targi China International Import Expo, które odbędą się w dniach 5-10 listopada 2020 r. w Szanghaju są największymi targami importowymi w Chinach, które odbywają się rokrocznie z inicjatywy i pod patronatem Prezydenta Chin Xi Jinpinga od 2018 r. Polska Agencja Inwestycji i Handlu bierze udział w wydarzeniu już trzeci rok z rzędu.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu koordynowała udział Polski w dotychczasowych dwóch edycjach wydarzenia w roku 2018 i 2019. W ramach targów PAIH zorganizował misje polskich przedsiębiorców oraz polskie pawilony branżowe i pawilony narodowe. Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród polskich firm z uwagi na profil wydarzenia, które skupia się przede wszystkim na zwiększeniu wolumenu chińskiego importu.

W ubiegłym roku w wydarzeniu wzięło udział 36 polskich firm, które prezentowały swoje produkty w ramach trzech pawilonów branżowych (kosmetycznego, spożywczego oraz usługowego) oraz w Pawilonie Narodowym. Podczas zeszłorocznych targów zostały podpisane 3 kontrakty sprzedażowe oraz 3 porozumienia o współpracy pomiędzy polskimi a chińskimi firmami. Obecnie trwają rozmowy odnośnie podpisania kolejnych dwóch kontraktów sprzedażowych.

W ramach tegorocznej edycji PAIH organizuje dwa pawilony branżowe, na których polskie firmy zaprezentują swoje produkty:

  1. Kosmetyczny – 100 m2,
  2. Spożywczy – 100 m2.

Podczas targów 14 polskich firm zaprezentuje swoje produkty (7 firm z branży spożywczej i 7 firm z branży kosmetycznej), a także odbędzie spotkania biznesowe z potencjalnymi partnerami.

www.coloris.biz, www.miraculum.pl, www.veronacosmetics, www.phenome.eu, www.yasumi-cosmetics.pl, www.ziaja.com, www.salvane.com, www.ami.com.pl, www.geopart.pl, www.vanpur.com, www.vicigroup.pl, www.vmixltd.com, www.za-miastem.pl, Olimp

 

Udział polskich firm w wydarzeniu będzie również na bieżąco relacjonowany i promowany w chińskich mediach i na kanałach społecznościowych.

Źródło: PAiH

©ChinyTech.pl