Smart City Summit & Expo 2020

W dniach 24-27 marca 2020 r. w Tajpej, na Tajwanie odbędzie się wydarzenie 2020 Smart City Summit & Expo, które zgromadzi przedstawicieli i ekspertów sektora inteligentnych miast z całego świata. ZBH w Tajpej zaprasza polskie firmy do udziału w wydarzeniu.

Koncepcja inteligentnego miasta stała się kluczowym elementem w procesie planowania strategii rozwoju miast oraz rozwiązywania problemów w mieście w zakresie transportu, opieki zdrowotnej, edukacji, mieszkalnictwa, środowiska i zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich. Od 2014 roku Smart City Summit & Expo (SCSE) zaprasza specjalistów z całego świata, w tym liderów miast i branży, do dzielenia się doświadczeniami w zakresie rozwoju inteligentnych miast oraz do prezentowania innowacyjnych rozwiązań branżowych.

  • Podczas Smart City Summit & Expo w 2019 r. wystawiło się 337 firm i instytucji, w tym 9 pawilonów narodowych oraz 6 pawilonów reprezentujących tajwańskie miasta;

Aby podkreślić zastosowanie sztucznej inteligencji (AI) w inteligentnych miastach w ramach 2020 Smart City Summit & Expo (SCSE) zostanie zorganizowana druga edycja kampanii „AI 50: AI x IoT x Smart City” obejmującej stoisko „AI 50 Pavilion”, w którym wystawi się 50 startupów prezentujących rozwiązania AI.

  • Do pawilonu AI 50 w 2019 r. zostało wybranych 36 drużyn z 15 państw;

Czterodniowe wydarzenie to możliwość uczestniczenia w spotkaniach B2B, seminariach i warsztatach oraz wystawie obejmującej ponad 1250 stoisk i 300 wystawców. Wystawa SCSE oferuje możliwość prowadzenia rozmów z lokalnymi firmami i instytucjami za pośrednictwem platformy matchmakingowej. Platforma ułatwia wyszukiwanie i identyfikację potencjalnych partnerów oraz umawianie spotkań z podmiotami chcącymi nawiązać współpracę.

Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Zgłoszenia należy przesłać do 15 stycznia 2020 r.

Dodatkowe informacje: LINK.

©ChinyTech.pl