Urządzenie usuwa pierścionki ze spuchniętych palców

Na samym początku chcielibyśmy wam oznajmić, że redakcja ChinyTech.pl lubi prowokować „technologicznie”. Lubimy przekazywać wam pewne innowacyjne rozwiązania, których nie znajdziecie na innych platformach. Poniższy przykład (to nie jest reklama produktu) nie wniesie do waszego życia nic nowego, ale dzięki niemu zrozumiecie, że „innowacyjność” nie zna granic. Zaczynamy.

Czy wiecie, że pacjenci z opuchniętymi palcami przez długotrwałe noszenie pierścionków są na pogotowiu codziennie? Na pewno słyszeliście jak rozwiązuje się taką sytuację: „cięcie-gięcie”. Są również domowe sposoby, które dosyć łatwo pomogą nam ściągnąć obrączkę ze spuchniętego palca, ale spojrzmy na inne tech.pomysły.

Urządzenie o nazwie RingRescue rozwiąże ten problem w kilka minut, co więcej, oszczędzimy pierścionek i… palec. Urządzenie przypomina mały ciśnieniomierz. „Opaskę” umieszcza się na palcu, a następnie przy pomocy małej pompki pompujemy do niej powietrze. Po 4-6 minutach ciśnienie w opasce zmniejszy rozmiar obrzęku, tak więc pierścionek ściagniemy bardzo szybko. RingRescue nie rozwiązuje przyczyn obrzęku, ale z pewnością sprawia, że ​​usuwanie pierścionka jest mniej stresujące i łatwiejsze dla wszystkich zaangażowanych osób.

Krótka instrukcja: film

©ChinyTech.pl 2019