China Hi-Tech Fair 2019 – zaproszenie

Jedna z największych imprez technologicznych w Azji – targi China Hi-Tech Fair 2019 –  zbliża się wielkimi krokami. Chcielibyśmy z radością ogłosić, iż w tym roku portal ChinyTech.pl został partnerem medialnym tego wydarzenia. W związku z tym, mamy dla naszych czytelników specjalne zaproszenie i propozycję. Najpierw jednak kilka słów o samych targach.

China Hi-Tech Fair to największe targi technologiczne w Chinach i jedne z największych w rejonie Azji. W tym roku odbędą się 13-17 listopada w Shenzhen. To jedna z najlepszych platform w kraju do nawiązywania współpracy, wymiany doświadczeń, pozyskiwania inwestorów oraz wprowadzania osiągnięć naukowych w obszarze innowacji i wysokich technologii. To również wielka szansa dla polskich przedsiębiorców,  inżynierów, właścicieli startupów i pasjonatów technologii.

Dlatego też chcielibyśmy zaprosić wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tej wyjątkowej imprezie. Jeśli zdecydujesz się na udział w targach, w tym roku specjalna oferta organizatorów polskiego pawilonu zakłada:

 • miejsce na polskim stoisku wraz z dostępem do wspólnej przestrzeni do prowadzenia rozmów B2B i możliwość korzystania z usług profesjonalnych tłumaczy;
 • udział w spersonalizowanych spotkaniach B2B z potencjalnymi partnerami w Chinach (średnio z 3-4 firmami);
 • udział w specjalnych seminariach tematycznych, podczas których możliwe będzie zaprezentowanie swoich produktów i usług, a także nawiązanie szerszych kontaktów;
 • udział, w przygotowanych specjalnie dla polskich uczestników, bezpłatnych warsztatach na temat
  specyfiki prowadzenia współpracy w sektorze technologii w Chinach, w tym ochrony własności
  intelektualnej i sposobów pozyskiwania funduszy na rozwój działalności w Chinach, jak również
  różnic kulturowych;
 • udział w wizytach studyjnych m.in. do siedziby firmy DJI, Tencent, polskiego inkubatora Hi-Tech Zone w Foshan i innych miejsc.

Dodatkowo dla czytelników portalu ChinyTech.pl przygotowaliśmy specjalny, spersonalizowany pakiet reklamowy na naszym portalu!

Jeśli jesteś zainteresowany i chciałbyś dowiedzieć się więcej, napisz do nas: kontakt@chinytech.pl, opowiemy Ci więcej na temat tego, jak udział w tych targach może pomóc w rozwinięciu Twojego technologicznego pomysłu! Koszt udziału w targach to 5 tys. zł.

Targi odbywają się w tzw. Chińskiej Dolinie Krzemowej, czyli Shenzhen w prowincji Guangdong. Miasto Shenzhen, które liczy 12,5 milionów mieszkańców i graniczy bezpośrednio z Hongkongiem, to chińskie zagłębie start-upów, technologii i elektroniki. Wiele technologicznych gigantów, w tym DJI, Tencent, Huawei, ZTE i BYD wywodzi się bądź posiada swoje siedziby właśnie w Shenzhen. Udział w targach to możliwość kontaktu z największymi chińskimi firmami z branży technologicznej. W CHTF corocznie bierze udział ponad 3 tysiące wystawców z 50 krajów. Liczba zwiedzających to aż 500 tysięcy osób. A wszystko w najprężniej rozwijającym się technologicznie rejonie Chin.

Liczba miejsc ograniczona.