Spotkanie na temat programu: Startup Global in Taiwan

Zapraszamy na spotkanie informacyjne z przedstawicielami Garage+, jednego z największych inkubatorów przedsiębiorczości na Tajwanie i organizatorem programu Startup Global Program. Wydarzenie odbędzie się 21 sierpnia 2019 r. w Google for Startups Campus w Warszawie.

Termin: 21 sierpnia 2019 r., godz. 18:00.
Miejsce: Google for Startups Campus in Warsaw, Parter – Audytorium, Pl. Konesera 10, 03-736 Warszawa
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o rejestrację za pomocą formularza rejestracyjnego do 20 sierpnia 2019 r. W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt: email

Oto korzyści udziału w 10-dniowym programie:

  • spotkania B2B z kluczowymi graczami w globalnym łańcuchu dostaw;
  • stoisko oraz demo podczas Open House Exhibition;
  • bezpłatne bilety w obie strony i zakwaterowanie dla 2 osób na czas trwania programu.

Program odbędzie się w dniach 4-13 grudnia 2019 roku.

Garage+ rozpoczął nabór do dziewiątej edycji programu Global Startup (SGP). Aplikacja jest otwarta dla start-upów na etapie wzrostu w sektorach: AI i Big Data, IoT i Smart Devices, Digital Health, AR i VR, Mobility, Green Tech itp. Od 2015 r. SGP przyciągnął już ponad 1223 startupów. Jedna trzecia z nich nawiązała współpracę z wiodącymi korporacjami Tajwanu, pozyskała inwestorów lub założyła tajwański oddział firmy.

*O wyborze startupów, które po weryfikacji aplikacji zostaną zaproszone do Programu, decyduje organizator. W razie zaakceptowania do Programu, podczas pobytu na Tajwanie opiekę i wsparcie zapewni Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Tajpej.

Źródło: PAiH