Konkurs ChinyTech.pl i Sinoprzekład

Wygraj książkę „Chiny bez makijażu” w specjalnym konkursie ChinyTech.pl i Sinoprzekładu!

ChinyTech.pl jest tegorocznym patronem konkursu na chińsko-polski przekład literacki „Sinoprzekład”. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs w którym możecie wygrać świetną książkę o Chinach – „Chiny bez makijażu” autorstwa jednego z najbardziej cenionych polskich sinologów – dr Marcina Jacoby.

Zadanie konkursowe jest bardzo proste, puśćcie wodze fantazji i w komentarzu pod naszym specjalnym wpisem na Facebook (TUTAJ) opiszcie wymyślone przez siebie narzędzie dla tłumaczy, które dzięki rozwoju technologii w najbliższej przyszłości znacznie usprawni tłumaczenia literackie. Jak to sobie wyobrażacie?

 Komentarz z największą liczbą lajków zostanie nagrodzony egzemplarzem książki. Czas trwania konkursu 21-23 maja 2019. Zwycięzcę poznamy już w piątek 24go maja!  

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

Dodatkowo wszystkich zainteresowanych zapraszamy do polubienia profili ChinyTech.pl i Sinoprzekład, a także pojawienia się w najbliższą sobotę 25 maja od godziny 11:00 na Kampus Główny UW (Stary BUW) ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 do sali 111 na galę finałową konkursu. Szczegółowy program na plakacie.

Do zobaczenia w Warszawie!