Stypendia w Chinach!

Poniżej mamy dla was 2 dokumenty, które dotyczą rządowych stypendiów na studia w Chinach. Czas składania podań na studia i wniosków o stypendia mija już niebawem, więc warto dobrze rozplanować sobie tę kwestię, tak żeby ze wszystkim zdążyć.

Jakiś czas temu pisaliśmy na łamach ChinyTech.pl na temat możliwości podjęcia nauki w Chinach na jednym z najbardziej prestiżowych kierunków – MBA BIMBA-UCL. Dziś prezentujemy szerszą ofertę studiów zawierającą znacznie więcej uniwersytetów z jeszcze bogatszą ofertą stypendialną. Być może któraś z naszych czytelniczek, bądź których z naszych czytelników zastanawia sią nad podjęciem nauki na Dalekim Wschodzie. Jeżeli tak, to zachęcamy do zapoznania się z poniższymi linkami, gdzie znajdziecie niezbędne informacje dotyczące stypendiów oraz oferowanych przez chińskie uniwersytety kierunków. Jeśli jeszcze nie jesteście pewni czy studia w Azji mają sens, to uważnie śledźcie ChinyTech.pl ponieważ niebawem będziemy pokazywać jeszcze więcej niesamowitych możliwości, jakie dają tam odbyte studia.

Dokumenty, które mogą przydać się podczas aplikacji na studia w Chinach:

  1. Youth of excellence scheme of China (YES CHINA) – Master Program Chinese Government Scholarship 
  2. 2019/2020 Chinese Government Scholarship Application 

*Warto dodać, że w Polsce studiuje 1500 chińskich studentów, a w Państwie Środka ponad 2100 studentów z Polski. Dołączysz do grupy Polaków studiujących w Państwie Środka?

© ChinyTech.pl 2019