Patronat ChinyTech.pl: Od humanisty do programisty!

W ostatnim czasie udało się nam nawiązać bardzo ciekawą współpracę z Women Techmakers Warsaw (WTM Warsaw). W związku z tym chcielibyśmy przedstawić wszystkim czytelnikom ChinyTech.pl wydarzenie, którego dumnie zostaliśmy patronami medialnymi.

 Jeśli w ostatnim czasie zastanawiasz się czy nie zostać programistą i nie wiesz jak do końca to osiągnąć, to warto, żebyś 19 stycznia przybył do Warszawy i wziął udział w wydarzeniu „Od humanisty do programisty” organizowany właśnie przez WTM Warsaw.

Prelegentami wydarzenia będą osoby, które porzuciły swoje dotychczasowe życie, żeby zostać programistami. A spotkać będzie można, m.in.:

Natalię Martowską-Sokołowską – mgr psychologii, obecnie prowadzi bloga BedeProgramistka – nauka programowania przez wyzwania!
Grzegorza Madajczaka – doktora nauk weterynaryjnych, obecnie CEO w IDE.school oraz Senior Front End Developer w GPN DATA
– Grzegorza Łacha – doktora chemii kwantowej, obecnie nauczyciela akademicki Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie uczy m.in. przedmiotów programistycznych.

OD HUMANISTY DO PROGRAMISTY odbędzie się 19 stycznia 2019 w godz. 12.00-15.00 w Google Campus Warsaw.
Uwaga!

Obowiązuje obowiązkowa rejestracja na meetup:
Link do rejestracji: https://www.meetup.com/pl-PL/GDG-Warszawa/events/255664640/

Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że spotkamy się 19 stycznia w Warszawie!

©