Targi w Chinach 2018 (lista CCPIT)

Nawiązanie współpracy z partnerami z Chin dobrze jest rozpocząć właśnie od uczestnictwa w targach branżowych w Państwie Środka. Są one swoistym kosmosem chińskich usługodawców w pigułce. Chińska Rada Promocji Handlu Zagranicznego (CCPIT) od wielu lat cyklicznie prezentuje listę imprez branżowych na dany rok. Podobna sytuacja ma miejsce również i w tym roku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą targową przygotowaną przez stronę chińską.

W tym roku w przewodniku wydanym w kwietniu znajdują się informacje na temat prawie 2100 imprez, które odbywają się w 100 miastach w 32 prowincjach, regionach autonomicznych i miastach takich jak Hong Kong i Makau. Zainteresowani targami na Tajwanie również nie będą zawiedzeni. W przewodniku odszukamy informacje na temat rodzajów targów, kiedy się odbędą i w jakim miejscu, a także o samym organizatorze targów i imprez. Z łatwością więc znajdziemy wszystko, czego potrzeba nam do wstępnego zaplanowania wyjazdu do Chin.

Co ważne, w przewodniku znajdują się także opisy targów związanych z przemysłem technologicznym. I tak w części 12 znajdziemy branżę fotowoltaiczną, 13 – media i reklama, 15 to IT i komunikacja, a 47 to medycyna. Polecamy zapoznanie się z poniższą ofertą targową i gorąca zachęcamy do uczestnictwa w targach jako wystawca ze swoimi polskimi produktami/usługami, bądź jako zwiedzający.

W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu, doradzimy i pomożemy przy wyborze wystawy jak i pomożemy przy organizacji wyjazdu.

Pełna oferta targowa dostępna do pobrania po kliknięciu w poniższe zdjęcie

©